ענבל בר-און, משרד עריכת דין
לפניות במיילצור קשר

צור קשר

לקוחות ומתעניינים יקרים


אנא השתמשו במספר הטלפון הנייד שלי: 050-4421948, אך ורק במקרים דחופים בלבד, ואך ורק דרך SMS או ווטספפ:

מקרה דחוף הינו מקרה בו עומדים לאשפז אתכם בכפייה בזמן הקרוב, או שעו"ס עומדת מחוץ לביתכם במטרה לקחת לכם את הילדים לפי סעיף 11 לחוק הנוער.

כשמדובר במקרה דחוף, אתייחס לכך באופן מיידי, אולם רק להודעת טקסט כתובה

בכל מקרה אחר אשר אינו דחוף, אנא פנו אלי במייל, ל- [email protected], וגם אם לא תקבלו תשובה מפורטת בהקדם האפשרי (כי ישנם דברים המצריכים בדיקה), תקבלו התייחסות בהקדם האפשרי. ניתן לשלוח אלי פקס אשר מתאר את פרטי המקרה, ל: 03-5605575.

רק במידה ואין לכם מייל או פקס, אתם מוזמנים לשלוח הודעת טקסט כתובה המפרטת בבהירות ובתמצית את פרטי הסיפור. ניתן גם לפנות אלי דרך דף הפייסבוק שלי "ענבל בר-און עורכת דין".

 

מפת הגעה

אודות המשרד

משרד עריכת הדין ענבל בר-און עוסק במשפט המנהלי ובנקודות המפגש של האזרח הקטן עם הרשות או עם גופים גורמים עתירי כוח (הידועים גם כ"גופים דו מהותיים").

המשרד עוסק בעיקר בתחום הפסיכיאטריה והמשפט, עם דגש על אשפוז בכפייה, ערר וערעור על אשפוז בכפייה, תביעות נזיקין בגין אשפוז בכפייה, מניעה משפטית של אשפוז בכפייה, ועוד.

גם כשאנו עוסקים בתחומי המשפט האזרחי, הדגשים הינם על יחסי האזרח והרשות: תביעות נזיקין כנגד רשויות שלטוניות בגין עוולות חוקתיות, התגוננות מפני תביעות השתקה של רשויות מקומיות, ועוד. 

אתר זה עדיין מצוי בשלבי בנייה, לפיכך הנכם מוזמנים להמשיך ולהתעדכן מפעם לפעם בעמודים חדשים ובמאמרים חדשים.

תחומי עיסוק

  • מטרדי רעש
  • פסיכיאטריה ומשפט (אשפוז בכפייה)
  • משפט מנהלי
  • דיני לשון הרע והגנת הפרטיות
  • נזקי גוף
  • נכי צה"ל

צור קשר

050-4421948*

דוא"ל: [email protected]